İnşaat Taahhüt Emlak Hizmetlerimiz

Karaman Güzel Yapı İnşaat

İNŞAAT

Kurulduğumuz Günden bu yana anahtar teslim projeler yapan firmamız inşaat sektörünün bütün faaliyet alanlarında uzman ekibiyle, kaliteli ürün tedarikiyle ve satış sonrası destek hizmetiyle adından söz ettirmiş ve faaliyetlerini sürdürmüştür. Son derece önemli olan ve uzmanlık gerektiren inşaat hizmetleri alanında müşterilerine kaliteli yaşam alanları sunmuştur. Firmamız Teknolojiyi yakından takip ederek ve sürekli kendini geliştirerek inşaat hizmetlerine devam etmektedir.

TAAHHÜT

Şirketimiz taahhüt hizmetleri alanında aşağıdaki çalışmaları yapmaktadır. Betonarme ve ince inşaat çalışmaları ; Komple, anahtar teslimi inşaatlar yaptığımız gibi , projelerin sadece betonarme veya ince inşaat işlerine de teklif verebilmekteyiz. Fizibilite , projelendirme, müşavirlik ; Sadece , bize sunulan projelerin uygulamasını yaptığımız gibi , henüz arsa konumunda olan gayrimenkullerin fizibilite, projelendirme ve müşavirliğini de üstlenerek , inşaatlarını gerçekleştirmekteyiz. Konut, İşyeri , Fabrika projeleri ; Konut , işyeri , iş merkezi , fabrika vb. projeleri hayata geçirmek isteyen , bireysel veya kurumsal yatırımcılara, iddialı fiyat politikamız ve kaliteli çalışmalarımız ile hizmet sunmaktayız. Şirketimiz deneyimli mimar ve mühendisleri ile, teknik ve güncel maliyet analizi yapabilme yeteneği ile taahhüt projelerine optimum fiyat verebilme olanağına sahiptir.

EMLAK

Güzel yapı İnşaat olarak üstlendiğimiz Anahtar teslim projelerin bitiminden sonra, Müşterilerimize en ekonomik olarak pazarlanması amacıyla ve ayrıca bilinçli bir satınalma gerçekleştirilmesi için, biten projelerin satışı da firmamız bünyesindeki uzman satış ekibi tarafından gerçekleştirilmektedir. Hedefimiz emlak sektörünü saygın, güvenilir ve insanların kariyer tercihi olacak şekilde cazip hale getirmek,ülkemizde uluslararası standartlarda hizmet vermektir. Güzel yapı Emlak Hizmetleri olarak Amacımız, gayrimenkul sektöründe, müşterilerimizin beklentilerini , ihtiyaçlarına ve olanaklarına göre en iyi noktada buluşturarak, satış ve kiralama öncesi ve sonrası en hızlı ve en güvenilir hizmeti sunmaktır. Firmamız emlak alım, satım, danışmanlık, ve müşavirlik hizmetlerini kesintisiz olarak sürdürmektedir.